Hakkımızda

dsrgdfg

VİLLATR NEDİR?

Sadece özel havuzlu tatil villalarının satıldığı bir gayrimenkul portalıdır. Türkiye'nin en güzel tatil beldelerindeki villalarımız, bölgeyi tanıyan saha ekiplerimiz tarafından yerinde görülür ve sitemizde yayınlanır.  Tüm ekibimizce değer verdiğimiz ve en yüksek seviyede tuttuğumuz nokta sunduğumuz güven odaklı iletişim ve müşteri memnuniyetidir. VillaTR sadece özel havuzlu satılık villaların bulunduğu hem yatırım yapabileceğiniz hem de kendinize yeni bir ek gelir kapısı açabileceğiniz villaların bulunduğu dijital gayrimenkul sahasıdır. Eklediğimiz villalarımızı inceleyebilir, satın almak istediğiniz villayı seçebilir ve sonrasında bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Tüm villalar, sahiplerinin istek ve izinleriyle eklenmiştir. 


AYNI ZAMANDA KİRALIYORUZ… 
2014 yılından beri hizmet veren, sektörün lider dijital turizm acentalarından biri olan hellovillam.com üzerinde 1300’den fazla kiralık villamız bulunmaktadır. Satın aldığınız villayı ise buradan kiralamaya verebiliriz. Kiralık villa sektörünün öncülerinden biri olan Hellovillam.com size villa kiralama sektöründe, VillaTR ise satılık villa sektöründe danışmanlık yapacaktır.


Aklınıza takılan tüm soruları bize sorabilirsiniz. Beğendiğiniz villayla ilgili daha fazla bilgi almak için villaların detay sayfasında bulunan formu doldurabilir veya bize +90850 241 84 49 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.