Hakkımızda

dsrgdfg

VİLLATR NEDİR?

Sadece özel havuzlu tatil villalarının satıldığı bir gayrimenkul portalıdır. Türkiye'nin en güzel tatil beldelerindeki villalarımız, bölgeyi tanıyan saha ekiplerimiz tarafından yerinde görülür ve sitemizde yayınlanır.  Tüm ekibimizce değer verdiğimiz ve en yüksek seviyede tuttuğumuz nokta sunduğumuz güven odaklı iletişim ve müşteri memnuniyetidir. VillaTR sadece özel havuzlu satılık villaların bulunduğu, isteklere en güzel şekilde cevap veren geniş bir alana sahiptir. Gönül rahatlığıyla villaları inceledikten sonra hayallerinizi gerçekleştirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tüm villalar, sahiplerinin istek ve izinleriyle eklenmiştir. 


AYNI ZAMANDA KİRALIYORUZ… 
Deneyimlerimizin bize kazandırdığı bütün kabiliyet ve uzmanlık sizin hizmetinizde. Geçtiğimiz yıllarda 400’den fazla özel havuzlu villamızda, binlerce misafirimizi villa sahiplerimiz mutlulukla ağırladı. Villanızı satın aldığınızda dilerseniz kendinize ayırıp konut olarak kullanabilir dilerseniz de kiralayarak gelir elde edebilirsiniz. Villaların detay sayfalarından güncel takvimlerini görebilir, satın almadan önce villanızı kiralayıp deneyebilirsiniz.  

Aklınıza takılan herhangi bir soruda size içtenlikle yanıt verecek güçlü bir ekibimiz var. Beğendiğiniz villayla ilgili daha fazla bilgi almak için villaların detay sayfasında bulunan formu doldurabilir veya bize +90242 844 15 32 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.