Sıkça Sorulan Sorular

En sık sorulan soruları sizin için listeledik. Daha fazlası için bize +90850 241 84 49 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Neden Villa Satın Almalıyım?

Özel villa satın almak yapabileceğiniz en iyi yatırımlardan biridir. Yaptığınız yatırım;

  • Size kısa vadede kazanç sağlar,
  • Villanızı kullanırken aynı zamanda kira geliri elde edebilirsiniz,
  • Yaz tatilinizi kalabalık otellerde, tanımadığınız insanlarla değil kendi villanızda geçirebilme lüksüne sahip olursunuz,
  • Tamamen size ait olan bu alanda sevdiklerinizle özgürce vakit geçirebilirsiniz,
  • Süresiz, hiçbir kısıtlama olmadan istediğiniz kadar tatil yapabilirsiniz.

Size daha kaliteli bir tatil sunarken aynı zamanda kazandıran bir yatırım yapmanın en doğru yollarından biri villa satın almaktır. İster eğlenin, tatil yapın ister kazanç sağlayın. Tamamen size kalmış olan her iki seçeneği de istediğiniz zaman aktif edebilirsiniz. Sizde villa satın almanın avantajlarından yararlanmak için bize ulaşın.

Villamı Nasıl Kiraya Verebilirim?


Eğer ''Ben villamı satın aldıktan sonra kiralamakla uğraşmak istemiyorum ama ek gelir sağlamak istiyorum’’ diyorsanız Hellogroup dijital acentalarından biri olan Hellovillam.com size aradığınız hizmeti sunuyor.

Satın aldığınız villayı kullanmadığınız dönemlerde Hellovillam.com üzerinden kiraya vererek villanızın bir yatırım aracı olarak size sağladığı ek gelirden faydalanabilirsiniz. Kiralama takvimini ise müsaitlik durumunuza göre planlayabilirsiniz.  

Villanızı Hellovillam.com sitesine ekliyor ve villanız size gelir sağlamaya başlıyor.

Satılık villalarımızda görülen kira getirileri, bütün 1 yılın toplam kira getirisini göstermektedir. Rezervasyon yoğunluğuna göre kira getirilerinde değişim olabilir. Beğendiğiniz villanın detay bilgilerinden ayrıntılara ulaşabilirsiniz.

Villaların Hepsinde Havuz Var Mı?

Evet , villalarımızın hepsinde villaya ait özel havuz vardır. Havuz çeşitlerimiz (Korunaklı, Isıtmalı, Kapalı ve Çocuk Havuzu) villalara göre değişim göstermektedir.
sikcass