Sıkça Sorulan Sorular

Sizlerin villa sahibi olmadan önce merak ettiklerinizi ve destek ekibimize iletilen sorularınız arasından seçtiklerimizi sizler için cevaplıyoruz.  Aradığınız cevabı bulamadıysanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Neden Villa Satın Almalıyım?

Özel havuzlu villa almanın avantajlarından birkaçını sizinle paylaşmak istiyoruz...

  1. Kısa vadede size getireceği kazanç
  2. Villanızı kullanırken aynı zamanda kira geliri elde etme 
  3. Yaz tatilinizi kalabalık otellerde, tanımadığınız insanlarla değil kendi villanızda geçirme lüksü
  4. Özel havuzunuzda sevdikleriniz ile geçireceğiniz eğlenceli vakitler
  5. Süresiz, hiçbir kısıtlama olmayan, istediğiniz kadar tatil imkânı 

İşte bu saydığımız sebeplerden dolayı özel havuzlu villa satın almalısınız. Aldıktan sonra size ait özel havuzunuzda keyifli ve mutlu anlar yaşayacağınız muazzam bir hayatla buluşmuş olacaksınız. Sevdiklerinizle buluşma noktanız artık doğanın beşiğinde, yani yanıbaşınızda olacak. Villanızın ticari bir değer olduğunu da gözden kaçırmamalısınız.

Villamı Nasıl Kiralarım?


''Ben villamı satın aldıktan sonra kiralamakla uğraşmak istemiyorum ama ek gelir sağlamak istiyorum'' diyen sizler için; sizin yerinize biz kiralıyoruz.

Satın aldığınız villayı kullanmadığınız dönemlerde bizim web sitemiz üzerinden kiraya vererek villanızın bir yatırım aracı olarak size sağladığı ek gelirden faydalanabilirsiniz. Kiralama takvimini siz belirleyeceğiniz için villanız sizin istediğiniz zamanlarda kiralanacaktır. 

Sizin yerinize villanızda kalacak olan misafirleri ağırlıyoruz, bütün detaylarıyla biz ilgileniyoruz ve sizin ev sahipliğinizi yansıtacak konforu misafirlerinize sağlıyoruz. Siz de bu sayede villanızı bir yatırım aracı olarak kullanabiliyorsunuz. 

Satılık villalarımızda görülen kira getirileri, bütün 1 yılın toplam kira getirisini göstermektedir. Rezervasyon yoğunluğuna göre kira getirileri değişim göstermektedir. Beğendiğiniz villanın detay bilgilerinden ayrıntılara ulaşabilirsiniz.

Villaların Hepsinde Havuz Var Mı?

Evet , villalarımızın hepsinde villaya ait özel havuz vardır. Havuz çeşitlerimiz (Korunaklı, Isıtmalı, Kapalı ve Çocuk Havuzu) villalara göre değişim göstermektedir.
sikcass